Rozszerzenie oferty zabiegowej w Oddziale Ginekologiczno- Położnicznym

Print Friendly, PDF & Email

(16-05-2024)

SPZOZ w Brzesku stale poszerza ofertę i podnosi jakość udzielanych świadczeń zdrowotnych.

Tym razem do zespołu lekarsko-położniczego Oddziału Ginekologiczno-Położniczego dołączył nowy lekarz: Pan Radosław Kosobucki, specjalista ginekolog oraz specjalista ginekologii onkologicznej.

Doktor Kosobucki jest uznanym specjalistą z dużym doświadczeniem, wykonującym zabiegi operacyjne w zakresie jamy brzusznej, w tym w szczególności zabiegi z zakresu ginekologii onkologicznej, mi. radykalne wycięcia w obrębie macicy, węzłów chłonnych, laparoskopowe procedury diagnostyczne na jajnikach i inne.

Dzięki temu, pacjentki regionu brzeskiego mają możliwość leczenia na miejscu, nie musząc dojeżdżać do oddalonych od Brzeska ośrodków.
Doktor Kosobucki wykonuje zabiegi operacyjne w tutejszym Oddziale Ginekologiczno-Położniczym z Pododdziałem Noworodkowym.

W celu uzyskania dodatkowych informacji serdecznie zapraszamy pacjentki do kontaktu z sekretariatem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego:

  • Osobiście – IV piętro budynku szpitala,
  • telefonicznie (14 66 21 456)

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu