SP ZOZ w Brzesku finalistą konkursu „Lider Informatyki 2017”

Print Friendly, PDF & Email

Dzisiaj Dyrektor Adam Smołucha wraz z pracownikami Działu IT Sabiną Nizioł i Michałem Cebulą biorą udział w gali finałowej konkursu „Lider Informatyki 2017”, organizowanego przez magazyn „Computerworld”.   SP ZOZ uzyskał nominację jury konkursu w kategorii Ochrona Zdrowia.  Do konkursu zgłosiliśmy projekt „Rozbudowa systemu informatycznego – ucyfrowienie radiologii i elektroniczny obieg dokumentów”.

Nagrody  przyznawane w ramch konkursu mają duże uznanie w branży informatycznej.  Znalezienie się SP ZOZ w Brzesku wśród wyróżnionych instytucji jest wielkim sukcesem i dużym osiągnięciem całego zespołu.

 

Fotorelację z uroczystości zamieścimy po zakończeniu finałowej gali.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu