SP ZOZ w Brzesku w Finałowej Gali konkursu “Lider Informatyki 2017”

Print Friendly, PDF & Email

SP ZOZ w Brzesku znalazł się w zaszczytnym gronie 16 najlepszych w Polsce firm i instytucji, finalistów konkursu „Lider Informatyki 2017”.  Wśród finalistów konkursu znalazły się takie firmy i instytucje jak: Ministerstwo Finansów, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia,  Alior Bank, Poczta Polska.  Finalistami konkursu zostają firmy, które wdrożyły w ocenie jury najlepsze i innowacyjne  technologie  informatyczne, które podnoszą efektywność  zarządzania i procesów biznesowych . Uczestnicy konkursu rywalizowali o tytuł Lidera Informatyki w sześciu kategoriach: Administracja, Przemysł, Handel i usługi, Ochrona Zdrowia, Finanse i bankowość i Użyteczność publiczna.   W kategorii Ochrona Zdrowia  poza SP ZOZ w Brzesku nominowana była firma Medicover,  największy usługodawca prywatnej opieki zdrowotnej  w Polsce, która została laureatem.

Chociaż nie uzyskaliśmy tytułu Lidera Informatyki to nominacja i zostanie finalistą konkursu Lider Informatyki 2017 jest dla nas wielkim osiągnięciem i zwieńczeniem wieloletniej pracy związanej z przeprowadzeniem cyfrowej transformacji SP ZOZ i motywacją do wdrażania nowych, innowacyjnych projektów informatycznych.

Przedstawiamy fotorelację z Finałowej Gali „Lider Informatyki 2017”.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu