Spotkanie dla pacjentów ze stomią

Print Friendly, PDF & Email

W dniu 28.04.2017r o godzinie 15:00 w Sali Konferencyjnej Szpitala III piętro, odbędzie się kolejne spotkanie dla pacjentów ze stomią organizowane przez pielęgniarki i lekarzy Oddziału Chirurgii Ogólnej SP ZOZ w Brzesku.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładu pielęgniarki stomijnej oraz brać udział w zajęciach warsztatowych związanych z problemem pielęgnacji “trudnej stomii” i zapoznać się z nowoczesnym sprzętem.

Ponadto udział w spotkaniu weźmie dr Zbigniew Żabiński, który wygłosi wykład dotyczący problematyki cukrzycy oraz psycholog mgr Izabela Głowacka.

Zapraszamy serdecznie.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu