Spotkanie opłatkowe w brzeskim szpitalu

Print Friendly, PDF & Email

W sali konferencyjnej brzeskiego szpitala odbyło się spotkanie opłatkowe. Wzięli w nim udział dyrektorzy, pracownicy placówki, a także samorządowcy ze starostą Andrzejem Potępą.  Zaproszenie na spotkanie przyjęła także Józefa Szczurek-Żelazko, Wiceminister Zdrowia.

–  Nie mogło mnie tu zabraknąć. Zawsze miło jest mi gościć w tym miejscu, bliskim mi z racji, tego  że przepracowałam tu wiele lat. W szpitalu wyjątkowym, bo na tle innych placówek   ten szpital radzi sobie bardzo dobrze – mówiła Józefa Szczurek-Żelazko.

Podczas spotkania  Adam Smołucha, dyrektor szpitala dziękował lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom biurowym za pełną zaangażowania pracę.

-To był dla nas szczególny i trudny rok. Zrealizowaliśmy wiele dużych inwestycji. Oddaliśmy centralną sterylizatornię, ale także zmodernizowany blok operacyjny. Od marca działa w szpitalu również DDOM. Tego wszystkiego nie udało, by się osiągnąć, bez zaangażowania personelu. Za to wszystko bardzo dziękuję – mówił Adam Smołucha dyrektor szpitala.

Podziękowania i życzenia pracownikom szpitala składali także starosta Andrzej Potępa, wicestarosta Maciej Podobiński, Krzysztof  Gac dyrektor PP ZOL w Brzesku, a także Greta Kanownik dyrektor departamentu ds pielęgniarek i położnych w Ministerstwie Zdrowia.  W spotkaniu uczestniczył także ks.  Józef Waśko kapelan Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Przy dźwiękach kolędy w serdecznej atmosferze goście składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem.

Galeria zdjęć :

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu