Spotkanie opłatkowe w DDOM w Brzesku

Była wspólna kolacja, życzenia, kolędy i opłatek. W Dziennym Domu Opieki Medycznej w brzeskim szpitalu odbyło się spotkanie opłatkowe. Wzięli w nim udział podopieczni tej placówki, a także prawie wszyscy seniorzy, którzy korzystali z zajęć od początku jej istnienia.

W spotkaniu wzięli udział lek. Adam Smołucha, dyrektor szpitala, a także Marek Kapusta zastępca dyrektora, nie brakło także Elżbety Adamskiej, która koordynuje działalnością tej placówki oraz pracowników brzeskiego DDOM.

Gościem spotkania opłatkowego był także ks. Józef Waśko, kapelan Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Opłatek w DDOM upłynął w serdecznej atmosferze. Były życzenia i wspólne łamanie się opłatkiem. Po wspólnej kolacji uczestnicy spotkania kolędowali przy akompaniamencie Zespołu Pieśni i Tańca Porębianie.

DDOM w Brzesku powstał w marcu tego roku. Jest to placówka pomyślana dla osób starszych, które po przebytej chorobie chcą powrócić do sprawności. W DDOM organizowane są zajęcia rehabilitacyjne, prowadzona jest też terapia psychologiczna.