Spotkanie pacjentów ze stomią w SP ZOZ w Brzesku – 21.06.2016r.

Print Friendly, PDF & Email

Szpital z zieleniąDyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku zaprasza osoby ze stomią na III spotkanie, które odbędzie się w dniu 21.06.2016r o godz. 16:00 w Sali Konferencyjnej na III piętrze.

Spotkanie jest organizowane przez pielęgniarki oraz lekarzy z Oddziału Chirurgii Ogólnej z udziałem zaproszonych gości, a tematem wiodącym będzie ogólnopolska kampania “Oswoić stomię”.  Kampania ta ma na celu przekonanie społeczeństwa, że życie ze stomią nie powinno być traktowane jako przeszkoda w aktywnym życiu osobistym i zawodowym.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi środkami do pielęgnacji stomii oraz wzięcia udziału w warsztatach, podczas których profesjonalne Pielęgniarki Stomijne doradzą w rozwiązywaniu problemów związanych z pielęgnacją stomii.

Dyrektor SP ZOZ w Brzesku Józefa Szczurek- Żelazko wraz z organizatorami spotkania serdecznie zaprasza pacjentów ze stomią wraz z rodzinami.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu