Spotkanie Świętego Mikołaja z małymi pacjentami

Print Friendly, PDF & Email

Świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami i wraz z nadchodzącą zimą przygotowujemy się na Boże Narodzenie. Oddział Dziecięcy w szpitalu zmienił swoje dekoracje na zimowe, a w sali dziennej stoi już piękna choinka.

W tych okolicznościach lecznicę odwiedził niecodzienny gość. Święty Mikołaj z długą, białą brodą pojawił się wśród dzieci, ich rodziców i pracowników oddziału w przeddzień 6 grudnia. Przybył on wraz z prezentami, w których znalazły się maskotki, książki, gry, kredki, zabawki oraz słodycze.

Święty Mikołaj wręczał podarunki wszystkim dzieciom przebywającym na oddziale. Uśmiechy zagościły na ich twarzach, a cały oddział wypełnił się dziecięcą radością. Wizyta Świętego Mikołaja zakończyła się świątecznym błogosławieństwem i życzeniami zdrowia dla wszystkich.

Galeria zdjęć ze spotkania Świętego Mikołaja z małymi pacjentami w Oddziale Dziecięcym

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu