Św. Mikołaj odwiedził małych pacjentów w szpitalu.

Każdego roku 6 grudnia brodaty jegomość odwiedza wiele miejsc na świecie, aby obdarować grzeczne dzieci prezentami. Na oddziale dziecięcym brzeskiego szpitala nie mogło być inaczej. Mali pacjenci przebywający na czas choroby w placówce przywitali Mikołaja szerokimi uśmiechami.  Miły gość przyniósł ze sobą obszerny worek pełen podarunków. Znalazły się w nim wspaniałe pluszowe misie,, zabawki, kredki i szkolne przybory oraz słodycze.

Każdy z pacjentów – od maluszków, dzieci starsze i po młodzież – otrzymał niewątpliwie zasłużony prezent. Wizyta dostarczyła wszystkim wiele radości: dzieciom, rodzicom, a także pracownikom oddziału dziecięcego. Niecodziennie bowiem zdarzają się odwiedziny takiego Gościa. Świętemu Mikołajowi w tej przyjemnej pracy wręczania prezentów pomagały aniołki.

Personel oddziału dziecięcego dołożył wszelkich starań, aby wśród dzieci panowała radość i nie brakowało uśmiechu na twarzach najmłodszych. Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania wizyty św. Mikołaja w szpitalu serdecznie dziękujemy.