Święto Wszystkich Dzieci

Print Friendly, PDF & Email

1 czerwca 2018r. oddział dziecięcy brzeskiego szpitala niezwykle radośnie i wesoło zainaugurował obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka. W przypadające w piątek Święto Wszystkich Dzieci do szpitala zajrzała radosna, bajkowa drużyna. Wśród niej znalazł się niedźwiadek, księżniczka, krokodyl oraz wesoła małpka. Z każdą z postaci najmłodsi mogli przybić piątkę. Nauczyciele pracujący w szpitalu przygotowali wspólnie z personelem oddziału wspaniałe niespodzianki dla dzieci – kolorowe baloniki z helem, możliwość udziału w ciekawej grze inspirowanej „Kołem fortuny” z nagrodami. Najmłodsi i ich rodzice mogli sobie zrobić wesołe zdjęcia w kolorowych przebraniach i nakryciach głowy. Dzieci otrzymały także drobne upominki: kredki, pisaki, bloki, naklejki. Czas spędzony na oddziale umilała oprawa w postaci wesołej muzyki oraz przygotowanego słodko – owocowego poczęstunku. Chętne dzieci, które mogły wyjść na chwilę na powietrze, próbowały swoich sił w puszczaniu baniek mydlanych, które zresztą pięknie im wychodziły.
Przygotowanie atrakcji dla dzieci nie byłoby możliwe bez wsparcia całego personelu oddziału dziecięcego oraz studentów, którzy aktualnie realizują praktyki zawodowe w szpitalu.
Dziękujemy pacjentom za udział w obchodach Dnia Dziecka i życzymy dla dzieci dużo zdrowia.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu