Świętują Niepodległość, ale przyjmują pacjentów

W poniedziałek 12 listopada 2018 roku, mimo dnia wolnego od pracy, w Szpitalu Powiatowym w Brzesku będą czynne wszystkie poradnie specjalistyczne.

– Będą realizowane także wszystkie umówione na ten dzień wizyty – mówi dr Małgorzata Urbaniak-Ostrykiewicz, naczelna pielęgniarka Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Pacjenci będą przyjmowali przez całą dobę również w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Pracować będą także wszystkie szpitalne oddziały oraz SOR, przyjmujący pacjentów w stanie zagrożenia życia.

Dodatkowo czynny będzie gabinet zabiegowy POZ zlokalizowany na I piętrze szpitala. W poniedziałek dyżurować będzie pielęgniarka środowiskowa.

Zgodnie z planem będą realizowane także zabiegi rehabilitacyjne.

12 listopada pracować będą (od godz. 7 do 14.35): Dział Usprawniania Leczniczego oraz Ośrodek Rehabilitacji Dziennej i Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej. Czynny będzie również Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci.

Wszyscy pacjenci, którzy będą chcieli umówić się na wizytę do lekarza, także uczynią to bez problemu. W poniedziałek (od godz. 7 do 18) czynna będzie rejestracja ogólna.