Szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli

Print Friendly, PDF & Email

Informujemy, że od dnia 13 lutego (sobota) w punkcie szczepień w SPZOZ w Brzesku rozpoczynają się szczepienia przeciw covid-19 dla nauczycieli i pracowników żłobków.
Osoby, które chcą się zaszczepić zgłaszają chęć zaszczepienia się do dyrektora swojej szkoły lub placówki.
Dyrektorzy szkół i placówek edukacyjnych, których pracownicy będą szczepieni w SPZOZ w Brzesku, zostaną poinformowani o terminie szczepienia dla pracowników swojej jednostki przez koordynatora ds. szczepień, Panią Danutę Pabian.
Punkty szczepień nie prowadzą bezpośredniej rejestracji nauczycieli i pracowników żłobków!

W przypadku wątpliwości merytorycznych dyrektorzy szkół mogą kontaktować się z koordynatorem ds. szczepień pod numerem tel. 690 579 130.

Informacje na temat szczepień realizowanych w Szpitalu w Brzesku będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej szpitala.
Szczegółowe informacje dotyczące szczepień przeciw covid-19 znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dla-nauczycieli
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dla-nauczycielihttps://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka

Poniżej można zapoznać się z ankietami, które wypełniane są przed badaniem lekarskim poprzedzającym szczepienie. Dzięki udzieleniu szczegółowych odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie, minimalizowane jest ryzyko powikłań.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu