Szpital Powiatowy im L. Rydygiera w Brzesku wśród stu najlepszych szpitali w Polsce

Print Friendly, PDF & Email

Odział Geriatrii.jpgCentrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia po raz kolejny zorganizowało ranking „Bezpieczny Szpital”.  W tegorocznej edycji wzięło udział 223 placówki.
Ocenie poddano obszary dotyczące jakości i poziomu świadczonych usług – między innymi: zarządzania majątkiem szpitala, sytuacji finansowej, systemów informatycznych, diagnostyki oraz kwalifikacji personelu. Brzeski Szpital sklasyfikowano na 79 pozycji.

U progu Nowego Roku pragniemy zapewnić Wszystkich Pacjentów, że w Naszym Szpitalu są leczeni profesjonalnie, bezpiecznie i nowocześnie w coraz lepszych warunkach.
Miejsce w najlepszej setce to dla nas powód do zadowolenia i satysfakcji, a także dodatkowa mobilizacja do podejmowania kolejnych wyzwań.

Wszystkim Pacjentom składamy życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2016 Roku oraz w latach następnych.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu