Trwa remont przy SP ZOZ w Brzesku

Print Friendly, PDF & Email

Trwają prace remontowe przy brzeskim szpitalu dotyczące chodników, dróg dojazdowych oraz parkingów. Remont rozpoczął się końcem marca i już widać jego efekty. Nowe chodniki są prawie gotowe, podobnie jak krawężniki przy drogach dojazdowych i parkingach. Do końca czerwca planowane jest zamknięcie etapu wymiany asfaltu na drogach dojazdowych. Prace te łączą się z utrudnieniami w komunikacji przy szpitalu, jednak po ich ukończeniu pacjenci z pewnością odczują poprawę komfortu dojazdu do szpitala.

W związku z trwającymi pracami prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu