Tytuł “Człowiek Roku 2020”

Print Friendly, PDF & Email

Tytuł “Człowiek Roku 2020” Nieoficjalnego Portalu Miasta Brzeska i Okolic

W mijającym tygodniu lokalny portal informacyjny brzesko.ws Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic przyznał tytuł „Człowiek Roku 2020” pięciu osobom lokalnej społeczności.

Wśród wyróżnionych znalazł się Wiesław Słupski – wieloletni kierowca karetki i członek Zespołu Ratownictwa Medycznego naszego szpitala, który pracował na pierwszej linii frontu walki z pandemią i sam uległ zakażeniu koronawirusem, co w konsekwencji doprowadziło do Jego przedwczesnej śmierci.

Wyróżniony został również lekarz Adam Smołucha, pełniący funkcję dyrektora SPZOZ w Brzesku. Tym samym doceniona została praca całego personelu szpitala w trakcie pandemii oraz przeciwdziałanie jej skutkom, a także wszystkie starania na rzecz poprawy warunków udzielania świadczeń zdrowotnych dla naszych Pacjentów poprzez modernizowanie oddziałów i poradni, zakup nowoczesnego sprzętu i działania na rzecz rozwoju nowych metod leczenia.

W gronie laureatów znalazł się także pan Mieszko Musiał, prezes zarządu  Grupy Carlsberg Polska, która będąc właścicielem Browaru Okocim wsparła w zeszłym roku nasz szpital niebagatelną kwotą 200 tysięcy złotych.

Dziękujemy za wyróżnienie i docenienie pracy pracowników i dyrekcji Samodzielnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku i gratulujemy wszystkim laureatom, życząc dalszej owocnej pracy na rzecz wspólnego dobra.

Jednocześnie dziękujemy Redakcji portalu brzesko.ws za docenienie roli szpitala i wysiłków jego pracowników w obliczu walki z pandemią, z którą przyszło nam się zmierzyć w minionym roku.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu