Udostępnianie dokumentacji medycznej

Print Friendly, PDF & Email

Z powodu sytuacji epidemiologicznej spowodowanej koronawirusem, mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów i pracowników SP ZOZ w Brzesku wnioski o udostępnienie dokumentacji medycznej przyjmowane będą wyłącznie w formie elektronicznej.

Wypełniony wniosek, którego wzór jest dostępny na stronie http://spzoz-brzesko.pl/informacje-dla-pacjentow/zasady-udostepniania-dokumentacji-medycznej/  należy podpisać i przesłać skan na adres e-mail statystyka@spzoz-brzesko.pl lub na adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /2000huvvjw/SkrytkaESP.

Po odbiór dokumentacji należy się zgłosić z oryginałem wniosku.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu