Uroczyste obchody Dnia Pracownika Służby Zdrowia, Nadania im. św. Jana Pawła II PPZOL w Brzesku, Jubileuszu 5-lecia działalności Hospicjum Stacjonarnego przy PPZOL w Brzesku

Print Friendly, PDF & Email

dsz_2016_mini25 października br. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bilbliotecznym w Brzesku odbyły się uroczystości z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia. Uroczystość miała potrójny wymiar, ponieważ towarzyszyło jej nadanie im. św. Jana Pawła II Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opiekuńczo – Leczniczemu w Brzesku jak i jubileusz 5- lecia działalności Hospicjum Stacjonarnego przy PPZOL w Brzesku.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z uroczystości.

Tarnowska.tv – uroczyste obchody

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu