Uroczystość św. Łukasza – patrona pracowników ochrony zdrowia

Z okazji przypadającej w  dniu 18 października uroczystości św. Łukasza – lekarza i Ewangelisty, patrona ochrony zdrowia, wszystkim pracownikom ochrony zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności, siły i cierpliwości, zadowolenia z pełnionej służby oraz wielu sukcesów na niwie zawodowej i osobistej.
Szczególne życzenia j podziękowania kierujemy do pracowników Naszego szpitala – personelu medycznego, kadry zarządzającej, pracowników technicznych, administracji i wszystkich osób pracujących na rzecz ochrony zdrowia, którzy każdego dnia dokładają starań, aby nieść pomoc pacjentom z naszego regionu.
W tym roku, święto to ma odmienny charakter.  Widzimy jak cały świat, a w pierwszej kolejności personel medyczny, z wielką determinacją i odwagą walczy z pandemią koronawirusa. Służba drugiemu człowiekowi  wymaga aktualnie jeszcze większego poświęcenia i empatii.
Oby Wasza praca przynosiła ulgę chorym i cierpiącym, i niech daje Wam wiele osobistej satysfakcji, a także życzliwości i zrozumienia ze strony pacjentów i ich rodzin.

składa
Dyrekcja SPZOZ w Brzesku