Uroczystości odpustowe w kaplicy szpitala

Print Friendly, PDF & Email

Uroczystości odpustowe w kaplicy pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Szpitalu Powiatowym w Brzesku

Na godzinę 11 w niedzielę zaplanowano uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej patronki kaplicy szpitalnej w SP ZOZ w Brzesku.

Nabożeństwo odpustowe zostanie odprawiane w podziękowaniu za łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla pracowników i pacjentów szpitala.

 Podczas tej uroczystej mszy św. kazanie wygłosi ks. Maciej Śmigacz z Brzeska. W mszy św. będzie uczestniczył ks. Józef Waśko, kapelan szpitala, który serdecznie zaprasza wszystkich pacjentów i pracowników szpitala na to wydarzenie. 

(wersja *.pdf)  Zaproszenie na odpust w SP ZOZ

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu