Warsztaty dla pacjentów ze stomią

Print Friendly, PDF & Email

Szpital z zielenią.jpgDnia 10 grudnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej SP ZOZ w Brzesku (III piętro) odbędą się zorganizowane przez zespół pielęgniarski Oddziału Chirurgii Ogólnej brzeskiego szpitala warsztaty pacjentów ze stomią.  W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Stomijnego.  Do udziału zapraszamy  lekarzy i pielęgniarki oraz wszystkie osoby zainteresowane problemami pacjentów ze stomią.
Warsztaty mają na celu przekazanie aktualnej wiedzy w zakresie metod pielęgnacji stomii oraz zainicjowanie powstania grupy wsparcia dla osób ze stomią.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu