Witaj szkoło!

Print Friendly, PDF & Email

Wraz z końcem wakacji na oddziale dziecięcym rozpoczął się nowy rok szkolny.

Klasa szkolna jest przygotowana na przyjęcie uczniów, którzy z przyczyn zdrowotnych przebywają w szpitalu. Nauczyciele pracujący na oddziale adresują  swoje działania dydaktyczne i wychowawcze do uczniów  klas: od I do VIII, a także do młodzieży z klas trzecich gimnazjum.

Drzwi sali szkolnej otwarte są dla wszystkich, także dla przedszkolaków i młodzieży szkół ponadpodstawowych, którzy chcieliby choć na chwilę zapomnieć o wolno płynącym czasie w szpitalnych murach i pożyczyć na przykład ciekawą książkę, grę czy kolorowe kredki.

Galeria zdjęć klasy szkolnej w Oddziale Dziecięcym:

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu