Wizyta Pana Wojewody Józefa Gawrona w brzeskim szpitalu

Print Friendly, PDF & Email

Start_min_wojewodaW dniu 23.05.2016 odwiedził nasz szpital Pan Wojewoda Józef Gawron. Była to wizyta robocza, której celem było zapoznanie się z problemami placówki oraz postępem prac modernizacyjnych.

W towarzystwie Dyrektora szpitala Józefy Szczurek-Żelazko oraz Pielęgniarki Naczelnej Małgorzaty Urbaniak-Ostrykiewicz obejrzeli m. in. Oddział Urologiczny, Położniczo – Ginekologiczny oraz Rehabilitacyjny.

Wszystkie wyżej wymienione oddziały w ostatnim czasie częściowo zmieniły lokalizację i wykonano tam szereg prac remontowych. W czasie krótkiego spotkania z pacjentami w Oddziale Rehabilitacyjnym, Pan Wojewoda rozmawiał na temat jakości leczenia w tym oddziale.  Pacjenci wyrazili zadowolenie z obecnych warunków lokalowych w oddziale jak i opieki oraz leczenia.

Pan Wojewoda interesował się również aktualnie prowadzonymi pracami remontowymi w szpitalu.  Na zakończenie wizyty powiedział, że „Zawsze możecie liczyć na moje wsparcie, to co tu robicie robi wrażenie.  Szpital pięknieje”

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu