Wyróżnienie dla pani Beaty Rother

Print Friendly, PDF & Email

Beata Rother, pielęgniarka oddziałowa  z oddziału chirurgii ogólnej SPZOZ w Brzesku  zdobyła  drugie miejsce w  plebiscycie Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego „Hipokrates Małopolski 2018” w kategorii „Pielęgniarka Roku”  – etap powiat brzeski.

Pani Beata odebrała od organizatorów konkursu list gratulacyjny wraz ze specjalną dedykacją:
– Życzymy Pani wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w dalszej pracy zawodowej. Spełnienia wszystkich zamierzeń i wiele satysfakcji z własnych dokonań, wytrwałości w zmaganiu się z przeciwnościami losu oraz drobnych zachwytów i pogody ducha na co dzień – napisał dr Tadeusz Wadas Przewodniczący Małopolskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Pani Beata Rother  z brzeskim szpitalem związana jest od 1990 roku. Pracuje na stanowisku  pielęgniarki oddziałowej oddziału chirurgii ogólnej. Szkoli także przyszłe pielęgniarki, wykładając w brzeskiej filii Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, aktywnie włącza się w realizacje programów profilaktycznych realizowanych przez szpital. Jest także osobą bardzo lubianą przez pacjentów za życzliwość, ogromną wiedzę i fachowość w pracy.

– To wyróżnienie jest dla mnie bardzo miłą niespodzianką, dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos w tym plebiscycie – mówi Beata Rother.

Fot. Pielęgniarka Oddziałowa Beata Rother

List gratulacyjny:

List gratulacyjny

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu