Wyróżnienie statuetką “Siłaczki”

Print Friendly, PDF & Email

Tradycją spotkań  z okazji Dnia Kobiet w Brzesku stało się wyróżnianie  kobiet, które swoją pracą zawodową i społeczną dały się poznać jako wspaniałe, skromne kobiety, nie szukające rozgłosu. W tym roku Statuetki „Siłaczki” za wieloletnie działania podejmowane na rzecz lokalnej społeczności oraz w uznaniu dla profesjonalizmu, otrzymały m.in.: dwie Panie zatrudnione w SP ZOZ w Brzesku:  lek. Barbara Janusz- Kierownik Poradni Stomatologicznej oraz Pani Danuta Brzoza- Pracownik Socjalny.

Serdecznie gratulujemy Paniom  wyróżnienia.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu