Wzmocniony zespół terapeutów

Print Friendly, PDF & Email

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach chętnie uczestniczą praktycznie wszyscy seniorzy.
To efekt osobowości nowej terapeutki, ale także innowacyjnych zajęć przez nią organizowanych. Pacjenci DDOM
wykonują praktyczne ozdoby, ale też chętnie korzystają z terapeutycznych ćwiczeń manualnych.

DDOM powstał wiosną ubiegłego roku. Placówka powstała z myślą o seniorach z powiatu brzeskiego, którzy ukończyli 60 lat, posiadają sprawność funkcjonalną określoną w skali Barthel pomiędzy 40-65 pkt. Koniecznym warunkiem przyjęcia jest także przebyta hospitalizacja, zakończona jednak nie później niż rok temu.

Placówka działa przy Szpitalu Powiatowym w Brzesku. W zajęciach uczestniczy kilkunastu seniorów. W ramach DDOM prowadzona jest rehabilitacja, ale także różnego rodzaju terapie.

Galeria zdjęć: zajęcia organizowane przez terapeutkę Marzenę Żółty


 

 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu