Zakończył się remont gabinetów lekarskich na II piętrze brzeskiego szpitala

Print Friendly, PDF & Email

Gruntowny remont przeszło kilka gabinetów. Odnowione pomieszczenia wyposażono także w nowe meble. A także, jak w przypadku gabinetu stomatologicznego w nowy sprzęt.

– Ta cześć szpitala nie była remontowana praktycznie od nowości. Nic więc dziwnego, że po odświeżeniu  pomieszczeń lekarskich, ale też korytarza zmieniła się diametralnie  – podkreśla Adam Smołucha, dyrektor Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Ściany pomieszczeń poszczególnych poradniach pomalowano na pastelowe kolory, całość uzupełniły  meble w stonowanych kolorach. Teraz na wizytę  czeka się w dużo przyjemniejszych warunkach.  

Zobacz, jak prezentują się odnowione gabinety:

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu