Zawieszenie świadczeń dla uczestników “Wczesnej Interwencji”

Print Friendly, PDF & Email

Informujemy o zawieszeniu świadczeń dla uczestników “WCZESNEJ INTERWENCJI” realizowanej w ramach projektu pn. „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzone na terenie powiatu brzeskiego i bocheńskiego”

W związku z obecną sytuacją epidemiczną związaną z koronawirusem oraz mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów, jak również personelu informujemy, iż świadczenia w ramach Wczesnej Interwencji zostają zawieszone do końca kwietnia br. 

W razie pytań, prosimy o kontakt z biurem programu pod nr tel. 507 219 581, 14 662 12 01 (w godz. 12.00-14.00).

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu