Zmiana na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa

Print Friendly, PDF & Email

Z dniem pierwszego marca w SPZOZ w Brzesku nastąpiła zmiana na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa.

Funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa objął Pan Doktor Norbert Kopeć, specjalista w zakresie urologii, chirurg i zastępca lekarza kierującego Oddziałem Urologii, który już od kilku lat aktywnie działa na rzecz rozwoju Oddziału Urologii i leczonych w naszym szpitalu pacjentów. Nowego Dyrektora ds. Lecznictwa cechuje zaangażowanie, merytoryczne podejście do realizowanych zadań, oddanie wykonywanym obowiązkom, umiejętność pracy w zespole i podejmowania decyzji, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie na nowym stanowisku, a w czym dał się poznać w swojej dotychczasowej pracy.

Jednocześnie w imieniu wszystkich pracowników naszej placówki medycznej pragniemy podziękować Pani Doktor Adelinie Skupiewskiej, która przez ostatnie niespełna półtora roku pełniła obowiązki Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa, dzieląc się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, jako lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii oraz medycyny ratunkowej.

Dziękujemy Pani Doktor za podjęcie się i sprawowanie tej trudnej i odpowiedzialnej funkcji na rzecz Szpitala, jednocześnie życząc wielu dalszych sukcesów, wszelkiej pomyślności oraz radości w życiu osobistym i zawodowym.

Natomiast Panu Doktorowi Norbertowi Kopeć życzymy siły, wytrwałości oraz wielu sukcesów w trakcie pełnienia funkcji Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa naszego Szpitala!

 

Dyrekcja SPZOZ w Brzesku

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu