Zmiany w POZ w związku z remontem

W związku z przystąpieniem do prac remontowych pomieszczeń POZ
na parterze i na I piętrze szpitala od dnia 06.12.2021 następują zmiany organizacyjne w zakresie miejsc udzielania porad i przyjmowania pacjentów.

Zmiany dotyczą Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Poradni Dziecięcej, Poradni Alergologicznej dla Dzieci, Poradni Chorób Płuc dla Dzieci, Poradni Patologii Noworodka.

W okresie remontu, czasowo poradnie przyjmują w następujących miejscach:

Poradnia Dziecięca:

• dzieci chore:     rejestracja, gabinety lekarskie i zabiegowe: pierwsze piętro od strony oddziałów (obok Oddziału Dziecięcego), wejście korytarzem do DDOM,
  • dzieci zdrowe:  rejestracja i punkt szczepień dla dzieci: parter obok Kaplicy Szpitalnej, przy Punkcie Przyjęć Planowych do szpitala.

Poradnia Poradni Alergologicznej dla Dzieci – parter obok Kaplicy Szpitalnej,

Poradni Chorób Płuc dla Dzieci – parter obok Kaplicy Szpitalnej,

Poradni Patologii Noworodka – parter obok Kaplicy Szpitalnej.

Podstawowa Opieka Zdrowotna:

• czasowo wyłączana z użycia będzie część pomieszczeń i gabinetów lekarskich na I piętrze. Aktualne informacje, gdzie przyjmuje dany lekarz przekazywane są w Rejestracji POZ na I piętrze oraz wywieszone na tablicy informacyjnej na korytarzu I piętra za Poradnią Dermatologiczną, od strony wind.

Numery telefonów do poszczególnych rejestracji pozostają bez zmian.

Planowany remont pomieszczeń POZ jest niezbędny i służy poprawie warunków udzielania świadczeń i dostosowaniu pomieszczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami tak, aby ułatwić poruszanie i dostęp do gabinetów.

Prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość w czasie remontu.

Za wszelkie utrudnienia i ewentualne niedogodności przepraszamy.