Print Friendly, PDF & Email

(23.11.2021 r.– aktualizacja danych-Szczepienia przeciw Grypie)

niebieski napis na białym tle o treści ruszyła akcja bezpłatnych szczepień przeciw grypie dla wszystkich pełnoletnich z niebieskim tłem

Szczepienie przeciw GRYPIE – Punkt Szczepień Powszechnych w Brzesku od dnia 5 października 2021 r. prowadzi szczepienia przeciw grypie sezonowej w sezonie 2021/2022.

 

Od 23 listopada 2021 r. wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat,  mogą skorzystać z darmowych szczepień przeciw grypie. Wystarczy, że zgłoszą się do wybranego punktu szczepień, wypełnią Oświadczenie_osoby_pełnoletniej i umówią termin szczepienia.

 

Szczepienie wykonywane jest w Punkcie Szczepień Powszechnych przy SPZOZ w Brzesku

 

Na szczepienie powinny się zgłaszać osoby bez objawów ostrej infekcji i wysokiej gorączki. Nie trzeba robić przerwy pomiędzy szczepieniami np. przeciw COVID-19 i przeciw grypie.

 

Na szczepienie p/grypie nie trzeba się rejestrować i nie będą wystawiane e-skierowania.

Punkt wykonuje szczepienia 6 dni w tygodniu:

  • poniedziałek, środa, czwartek, sobota         w godzinach: 08:00 – 14:30
  • wtorek, piątek                                                  w godzinach: 11:30 – 18:00

 

W przypadku pytań i chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod nr telefonu:

509 640 404 w godzinach pracy Punktu Szczepień Powszechnych.

 


 

Szczepienia- najważniejsze informacje
Przekazujemy link do strony Szczepienia Info, na której znajdziecie Państwo bezstronne, obiektywne i rzetelne informacje nt. szczepień i szczepionek.

Informacje na portalu są przygotowane przez ekspertów NIZP-PZH oraz współpracujących lekarzy wakcynologów w oparciu o aktualne fakty naukowe.

Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby rodziców oraz przekonać tych, którzy mają wątpliwości na temat szczepień swoich dzieci.

http://szczepienia.pzh.gov.pl

SP ZOZ wspiera kampanię promującą szczepienia ochronne, gdyż potrzebna jest ochrona przed chorobami zakaźnymi, która pozostaje zawsze aktualna szczególnie w odniesieniu do dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia spotu: ZOBACZ SPOT, jak również załączonych materiałów infograficznych.

   

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu