SP ZOZ w Brzesku zatrudni osobę na stanowisko starszego informatyka

Wymagania niezbędne:
• bardzo dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows
• znajomość środowiska Windows Server oraz Linux
• praktyczna znajomość urządzeń sieci LAN i WAN
• dobra znajomość sieci TCP/IP, LAN, VLAN, VPN, routingu
• doświadczenie w zakresie konfiguracji i administracji urządzeniami typu UTM
• wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
• zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole
• kreatywność, komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność

Wymagania dodatkowe (mile widziane):
• umiejętność projektowania sieci LAN oraz sieci WAN
• doświadczenie w administracji środowiskami wirtualnymi Vmware, OLVM
• doświadczenie w administracji środowiskami Windows Server oraz Linux
• doświadczenie w administracji domeną Active Directory, DNS, DHCP, WSUS, GPO
• znajomość rozwiązań backupowych
• znajomość urządzeń firewall firmy Fortinet
• doświadczenie w konfiguracji VPN
• doświadczenie w zarządzaniu systemami bazodanowymi – Oracle
• podstawowa znajomość języka SQL
• certyfikaty potwierdzające umiejętności

Zakres obowiązków:
• administracja i obsługa techniczna serwerów Windows Server, Linux
• administracja systemem wirtualizacji (Vmware, OLVM)
• administracja siecią komputerową, konfiguracja sieci LAN i WAN(VLAN, routing), projektowanie sieci LAN
• konfiguracja i zarządzanie domeną Active Directory, DNS, DHCP, WSUS, GPO
• konfiguracja i zarządzanie systemem firewall
• monitorowanie, zapewnienie ciągłości działania systemu teleinformatycznego, sieci komputerowej,
• wdrażanie i zarządzanie systemami informatycznymi
• pomoc użytkownikom w zakresie obsługi użytkowanego oprogramowania oraz sprzętu komputerowego
• planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych

Oferta:
• zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych /wewnętrznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:
• cv oraz listu motywacyjnego
• kserokopii dyplomu ukończonych studiów
• posiadanych certyfikatów
• dokumentów poświadczających zatrudnienie
• oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
SP ZOZ w Brzesku zastrzega sobie prawo wglądu do oryginałów przedłożonych kserokopii oraz do sprawdzenia umiejętności kandydata na to stanowisko.
Oferty prosimy składać w Dziale Zarządzania Personelem, tel. 14 66 21 432

kandydaci do pracy – klauzula informacyjna

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu