Świąteczny prezent książkowy dla pacjentów oddziału dziecięcego

Print Friendly, PDF & Email

Przed świętami oddział dziecięcy brzeskiego szpitala odwiedziła pani Karina Legutek – dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Brzesku oraz bibliotekarka pani Bernadeta Klimek, które przekazały  bożonarodzeniowy prezent dla miłośników książek przebywających w szpitalu. Pięknie wydane i ilustrowane tytuły adresowane były dla najmłodszych, a także dla uczniów starszych i młodzieży.

Ta miła wizyta i niespodzianka była też okazją do zweryfikowania, jakie książki najbardziej lubią dzieci. W podziękowaniu za prezent pacjenci przygotowali dla gości  świąteczną kartkę oraz złożyli paniom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu