Aparat USG sfinansowany przez Carlsberg Polska już w szpitalu!

Print Friendly, PDF & Email

Tydzień temu do naszego Szpitala dostarczono  aparat USG, zakupiony dzięki otrzymanej darowiźnie w wysokości 100 tysięcy złotych, przekazanej przez Carlsberg Polska, właściciela Browaru Okocim.

Aparat zakupiony został z przeznaczeniem do wykorzystania w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, do diagnostyki osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem diagnozowanych w szpitalu.

W chwili obecnej, po przeszkoleniu personelu, aparat USG jest już wykorzystywany w codziennej pracy lekarzy, zwiększając tym samym standard leczenia naszych Pacjentów.

Składamy serdeczne podziękowania firmie Carlsberg Polska za okazane szpitalowi wsparcie w czasie pandemii koronawirusa!

Galeria zdjęć:

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu