Badania prenatalne – zmiana miejsca badań USG

Od dnia 31.03.2021 r. zmienia się miejsce realizacji badań prenatalnych.

Badania USG są wykonywane na III piętrze od strony poradni (pierwszy gabinet po prawej stronie po wyjściu z windy na trzecim piętrze).

Natomiast wizyty pierwszorazowe realizowane są na IV piętrze w Poradni Ginekologiczno -Położniczej (pierwszy gabinet po prawej stronie po wyjściu z windy na czwartym piętrze)

Pacjentki proszone są o korzystanie z wind przy wejściu głównym do szpitala.