Bezpłatne badania profilaktyczne po 40 r.ż.

Print Friendly, PDF & Email

Nie skorzystałeś jeszcze z pakietu bezpłatnych badań diagnostycznych? Profilaktyka 40 PLUS: sprawdź jak wziąć udział w programie!

Przypominamy, że szpital w Brzesku realizuje program PROFILAKTYKA 40 PLUS.

Masz 40 lat lub więcej?

Skorzystaj z pakietu bezpłatnych badań diagnostycznych. Pakiet ten obejmuje szereg badań diagnostycznych dedykowanych mężczyznom i kobietom oraz pakiet wspólny.

 

Badania możesz wykonać w SPZOZ w Brzesku. Wystarczy zgłosić się do Gabinetu Zabiegowego POZ (pierwsze piętro, pokój nr 185) od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:00 – 10:00 z dowodem osobistym.

Na badania nie potrzeba skierowania od lekarza, a jedynym warunkiem jest ukończenie czterdziestego roku życia.

Przed przyjściem do szpitala sami wystawiamy sobie e-skierowanie, wypełniając ankietę na koncie IKP.

Natomiast jeśli nie masz dostępu do swojego Indywidualnego Konta Pacjenta, możesz się zakwalifikować przy wykorzystaniu infolinii Domowej Opieki Medycznej (DOM) pod numerem telefonu 22 735 39 53.

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Gabinetem Zabiegowym, tel. 14 33 21 343.

 

Zachęcamy do systematycznych badań profilaktycznych i dbanie o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Taką okazję daje właśnie ten program.

Skorzystaj z programu PROFILATYKA 40 PLUS

Dla siebie,  dla najbliższych,  dla zdrowia!

#badaMysie

Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie Ministerstwa Zdrowia:

https://www.gov.pl/web/zdrowie/profilaktyka-40-plus

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu