Brzescy Ortopedzi na konferencji medycznej w San Diego

Print Friendly, PDF & Email

Zespół brzeskich Ortopedów pod przewodnictwem dr nauk med. Jakuba Florka brał udział w międzynarodowej konferencji medycznej BIO International Convention 2022. Konferencja odbywała się w dniach 13-16 czerwca w San Diego w Kalifornii, USA.

Jest to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie, skierowanych do profesjonalistów z branży biotechnologicznej i medycznej.

To także wydarzenie edukacyjne, które gromadzi rocznie ponad 15 000 światowych liderów i innowatorów z szeroko pojętej dziedziny biotechnologii.

W branży medycznej, obserwacja wielu dziedzin nauki równocześnie – to podstawa. W medycynie każdego dnia pojawiają się wyniki kolejnych badań, generujące znaczne postępy w wielu różnych terapiach równolegle.

W trakcie tej konferencji dr n. med. Jakub Florek wygłosił prelekcję dotyczącą chirurgii ręki pod tytułem „Złamania końca dalszego kości promieniowej – nowe metody leczenia i rehabilitacji”.

Gratulujemy naszym Chirurgom Ortopedom kolejnych sukcesów i życzymy dalszego owocnego rozwoju na rzecz naszych pacjentów!

 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu