Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Print Friendly, PDF & Email

lab27 maja obchodzimy Dzień Diagnosty Laboratoryjnego. Z tej okazji pragnę złożyć wszystkim diagnostom laboratoryjnym życzenia satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów na dalsze lata działalności. Ponadto pragnę złożyć całemu środowisku diagnostów laboratoryjnych wyrazy uznania za podejmowany trud i wkład jaki wnosi ta grupa zawodowa w realizację świadczeń zdrowotnych na wysokim poziomie. Życzę wszystkim Diagnostom Laboratoryjnym a w szczególności Pracownikom Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku, nieustającej satysfakcji z wykonywanej pracy, dzięki której ustala się trafne diagnozy, co pozwala skutecznie leczyć i dbać o zdrowie i życie naszych pacjentów.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor SPZOZ w Brzesku
Józefa Szczurek – Żelazko

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu