Nominacje dla pracowników brzeskiego szpitala

Print Friendly, PDF & Email

Dziesięciu pracowników brzeskiego szpitala: Bartosz Malisz, Ewa  Ablewicz-Rymarczyk, Beata Rother, Bogdan Prokop, Ewa Chmielarz-Żwawa, Magdalena Gala, Renata Wojtal, Lucyna Rzenno, Agata Kurek i Edyta Wójcik otrzymało nominację w Wielkim Plebiscycie Medycznym Hipokrates Małopolski 2018. Celem konkursu, który organizuje „Dziennik Polski” i „Gazeta Krakowska” jest wyłonienie najbardziej lubianych i cenionych przedstawicieli służby zdrowia w Małopolsce.

Wybrać tych najlepszych w kilku kategoriach: Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Pielęgniarka Roku, Położna Roku oraz Przychodnia / Gabinet Roku – mają sami pacjenci głosując na swoich faworytów.
Na każdego z kandydatów można oddać głos, wysyłając SMS (koszt 2,46 zł z VAT) pod wskazany numer. Numery przypisane do kandydatów znajdują się na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl i www.dziennikpolski.pl.
Głosowanie będzie trwać do środy, 10 października do godz. 21. Zwycięzcy zdobędą tytuły i nagrody oraz awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

Jednocześnie w tym samym plebiscycie nominację otrzymał Szpital Powiatowy w Brzesku.
Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się podczas uroczystej gali plebiscytu HIPOKRATES MAŁOPOLSKI 2018, która odbędzie się w Krakowie. Na galę zostaną zaproszeni wszyscy laureaci plebiscytu. Nagrody wręczą prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki, redaktorzy naczelni “Gazety Krakowskiej” i “Dziennika Polskiego”, a także przedstawiciele patronów plebiscytu: Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Listy gratulacyjne dotyczące nominacji w plebiscycie Hipokrates Małopolski 2018:

  Nominowany lek. Bartosz MaliszNominowana piel. Beata RotherNominowany lek. Bogdan Prokop

 

Nominowana poł. Ewa Chmielarz-ŻwawaNominowana poł. Magdalena GalaNominowana poł. Renata Wojtal

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu