Nowy rok szkolny na oddziale dziecięcym

Print Friendly, PDF & Email

Dla uczniów przebywających na oddziale dziecięcym brzeskiego szpitala czeka nie tylko fachowa pomoc medyczna, ale także opieka wychowawcza i dydaktyczna. 

W nowym roku szkolnym nauczyciele pracujący w szpitalu pomagają małym pacjentom zapomnieć o konieczności przebywania w szpitalu proponując udział w zajęciach rozwijających twórczość , kreatywność , ćwiczących rozwój pamięci i myślenia, zachęcając do czytania,  do zabawy lub gry w sali szkolnej mieszczącej się przy pokoju dziennym.

We wrześniu mali i trochę więksi pacjenci wykonali piękne jesienne ozdoby i dekoracje, które będą zdobić oddział dziecięcy.

Galeria zdjęć:

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu