Odnowiona rejestracja na parterze budynku szpitala

Print Friendly, PDF & Email

Aby zarejestrować się do specjalisty, nie trzeba już błądzić po brzeskim szpitalu. Wszystkie wizyty można umówić w rejestracji na parterze budynku.
Rejestracja, która obsługuje praktycznie wszystkie poradnie specjalistyczne (oprócz: ginekologii, endokrynologii i poradni zdrowia psychicznego) przeszła gruntowny remont. Pomieszczenia zostały wyposażone w nowe meble. Modernizację przeszła również poczekalnia, w której osoby zainteresowane umówieniem wizyty oczekują w kolejce.
– Rocznie do naszych specjalistów rejestruje się ponad 150 tysięcy osób. Obsłużenie takiej ilości pacjentów to duże wyzwanie. Modernizacja rejestracji, zwiększenie ilości okienek i zatrudnienie większej ilości rejestratorek mają służyć usprawnieniu przyjęć pacjentów. Pacjenci będą mogli się zarejestrować w pięciu okienkach – mówi dr Małgorzata Urbaniak-Ostrykiewicz naczelna pielęgniarka Szpitala Powiatowego w Brzesku.
Zmiany to jeden z elementów modernizacji całego obiektu szpitala.

Fot. rejestracja

Rejestracja

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu