Odnowiony gabinet medycyny pracy

Print Friendly, PDF & Email

Do nowego miejsca został przeniesiony gabinet medycyny pracy w brzeskim szpitalu. Nadal znajduje się na pierwszym piętrze szpitala,  jest  jednak dużo większy i wygodniejszy.

Do tej pory pacjenci byli przyjmowani w niewielkim pomieszczeniu,  to się jednak zmieniło. Gabinet medycyny pracy od kilku tygodni znajduje się w przestronnym i słonecznym pomieszczeniu obok  rejestracji POZ.

– Zmianę na pewno zauważą pacjenci, którzy trafiają do nas, by wykonać badania okresowe – mówi dr Małgorzata Urbaniak-Ostrykiewicz, naczelna pielęgniarka brzeskiego szpitala. 

Warto dodać, że placówka  w przypadku konieczności wykonania badań okresowych dysponuje pełną diagnostyką oraz  bardzo dobrze wyposażonym laboratorium.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu