Pierwsza prelekcja na temat profilaktyki raka jelita grubego

Print Friendly, PDF & Email

RPMP.08.06.02-12-0239/16

Dnia 27 kwietnia 2017 r. w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbyła się pierwsza prelekcja na temat   profilaktyki raka jelita grubego w ramach projektu „Zadbaj o zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu brzeskiego.”

Prelekcja została poprowadzona przez lek. J. Korbasia oraz pielęgniarki: B. Rother i B. Wilk -Łobodę. Celem spotkań jest poszerzenie wiedzy mieszkańców powiatu brzeskiego na temat profilaktyki, objawów oraz leczenia raka jelita grubego oraz zachęcenie do udziału w badaniach profilaktycznych realizowanych w SP ZOZ w Brzesku.

Kolejne spotkanie odbędzie się 24 maja 2017 r. w MOK w Brzesku o godzinie 17.
Serdecznie zapraszamy!

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu