Pierwszy noworodek w naszym Szpitalu w 2024 roku!

Print Friendly, PDF & Email

Ogromnie miło jest nam przywitać na świecie pierwszego noworodka urodzonego w Nowym Roku w naszym Szpitalu!

W dniu 2 stycznia 2024 roku o godzinie 10:12 na świecie pojawił się mały Mikołaj, syn Pani Marty i Pana Krzysztofa z Iwkowej. Chłopczyk ważył 3640 gramów i jako pierwszy urodził się w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym w tym roku!

Z tej okazji dyrekcja Szpitala, przygotowała dla szczęśliwej mamy i jej nowonarodzonego synka drobny podarunek, przekazany w dniu dzisiejszym wraz z gratulacjami na ręce dumnej Mamy. Pani Dyrektor Alicji Syty towarzyszył Pan Andrzej Potępa Starosta Brzeski, który osobiście powitał Nowego Mieszkańca Powiatu, składając życzenia i wręczając upominek w postaci wyprawki dla malucha.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużo zdrowia, miłości i odkrywania uroków wspólnego życia z nowym członkiem rodziny!

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu