Po wieloletniej pracy, zasłużony odpoczynek

Print Friendly, PDF & Email

        W dniu 2 lipca 2013 r. Dyrekcja  oraz pracownicy Poradni Neurologicznej: lekarze i pielęgniarki, podziękowali  Pani doktor Barbarze Tyksińskiej-Michalik , lekarzowi specjaliście  w dziedzinie neurologii, za wieloletnią współpracę.

          Na spotkaniu, w miłej atmosferze, Pani doktor ciepło wspominała pracę w Zespole, od początku zatrudnienia. Z niespełna  50-letniego okresu zatrudnienia, 27 lat przepracowała u nas,   z tego blisko 10 lat na stanowisku Kierownika Poradni  Neurologicznej.

           Pani doktor  podziękowano za całokształt pracy zawodowej:  za profesjonalizm  i zaangażowanie,  za życzliwość wobec pacjentów i personelu, za wspaniałą postawę zawodową na co dzień.

 

             Z okazji zakończenia pracy zawodowej, życzymy Pani doktor zdrowia i radości w każdym dniu, oraz pomyślnej realizacji planów, której  brak czasu na to nie pozwalał.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu