Witamy na nowej stronie internetowej

Print Friendly, PDF & Email

Od stycznia 2011r. oficjalna witryna internetowa brzeskiego Zespołu zmieniła swój wygląd. Została wykonana nowa szata graficzna strony przy wykorzystaniu współczesnych narzędzi informatycznych. Przez najbliższe kilka tygodni nasza strona będzie miała adnotację, że jest w przebudowie. Przenoszone będą dane z poprzedniego serwera na nowy, tworzone archiwum zawartości. Testowane będą wszystkie formy dostępu do witryny.

Strona www.spzoz-brzesko.pl w nowej szacie graficznej z pewnością lepiej przysłuży się promocji naszego brzeskiego Zespołu i będzie atrakcyjnie prezentować prowadzoną działalność leczniczą.

Mamy nadzieję, że zaprezentowana witryna okaże się ciekawsza i łatwiejsza do nawigacji.

Zapraszamy!

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu