Zimowe spotkanie z książką

Print Friendly, PDF & Email

Pierwsza w tym roku kalendarzowym biblioteczna wizyta na oddziale dziecięcym szpitala odbyła się 16 stycznia. Skłoniła ona młodszych i trochę starszych pacjentów do refleksji na temat zimy. Uczestnicy spotkania, dzięki opowieściom pani bibliotekarki, mogli przywołać wspomnienia śnieżnych zabaw czy poznać zwierzęta żyjące w polarnym klimacie. Prezentowane książki o mroźnej porze roku zainspirowały dzieci do stworzenia prac plastycznych ukazujących piękno zimy. Wśród bohaterów obrazków królowały bałwanki. Mamy nadzieję, że spotkanie z ZIMĄ sprawi, że przyjdzie ona w końcu do nas i pozostanie na dłuższą chwilę.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu