Zmiana terminu rekrutacji uczestników do Wczesnej Interwencji

Print Friendly, PDF & Email

Zmiana terminu rekrutacji uczestników do Wczesnej Interwencji realizowanej w ramach projektu pn. „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzone na terenie powiatu brzeskiego i bocheńskiego”

W związku z obecną sytuacją epidemiczną związaną z koronawirusem oraz mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów, jak również  personelu medycznego informujemy, iż zmianie ulega termin rekrutacji uczestników.  Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane od maja br., natomiast planuje się ze uczestnicy rozpoczną wsparcie od czerwca br.

W razie pytań, prosimy o kontakt z biurem programu pod nr tel. 507 219 581,  14 662 12 01 (w godz. 12.00-14.00).

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu