Badania w kierunku SARS-CoV-2 w promocyjnej cenie.

Print Friendly, PDF & Email

Laboratorium Mikrobiologii i Immunodiagnostyki Chorób Zakaźnych SPZOZ w Brzesku wykonuje odpłatne, w cenie promocyjnej badanie w kierunku SARS-CoV-2: Wirus SARS-CoV-2 z RNA (RT-PCR).

Pobranie materiału do badania odbywa się w Punkcie Przyjęć Planowych (parter obok SOR):

 

  • od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 12.00
  • soboty, niedziele i dni ustawowo wolne w godz. od 7.00 do godz. 10.00;

 

Odbiór wyników: bezpośrednio w Punkcie Przyjęć Materiałów Mikrobiologicznych (I piętro budynku Szpitala od strony wejścia do Oddziału Dziecięcego) – od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00 do godz. 18.00.

 

Cena badania do 31.01.2023 r. wynosi 200,00 zł (brutto).

Przed wykonaniem badania osoba winna okazać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość oraz uregulować należność za wykonywane badanie przed pobraniem materiału do jego wykonania.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu