Bramka do mierzenia temperatury w szpitalu

Print Friendly, PDF & Email

Każda osoba, która wchodzi do szpitala w Brzesku, ze względów bezpieczeństwa musi poddać się pomiarowi temperatury, zdezynfekować ręce oraz wypełnić krótką ankietę.

Aby usprawnić ruch i odciążyć pracowników, którzy zajmowali się wykonywaniem badań, przy głównym wejściu do szpitala stanęła automatyczna bramka do precyzyjnego mierzenia temperatury i dezynfekcji. Dzięki niej każda osoba przychodząca do szpitala szybko i sprawnie przejdzie obowiązkowe procedury bezpieczeństwa.

Osobom, które z różnych względów nie będą mogły skorzystać z bramki, nadal będzie pomagać pracownik szpitala dyżurujący przy wejściu.

Pamiętajmy również o obowiązku noszenia maseczek w zamkniętych przestrzeniach i zachowaniu dystansu, aby chronić siebie i innych!

Fot. Bramka do pomiaru temperatury i dezynfekcji przy wejściu głównym do szpitala

Bramka do pomiaru temperatury i dezynfekcji przy wejściu głównym do szpitala

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu