Jesteś ważny, jesteś potrzebny. Zaszczep się!

13 grudnia ruszyła kampania społeczna Wojewody Małopolskiego – Łukasza Kmity, zachęcająca do wykonywania szczepień, pod hasłem:

„Jesteś ważny, jesteś potrzebny. Zaszczep się!”

Tylko w pierwszym tygodniu grudnia w jednym z małopolskich szpitali zmarło 25 pacjentów z COVID-19. 20 z nich nie było zaszczepionych, choć preparat cały czas jest na wyciągnięcie ręki.

Jakie więc będą zbliżające się święta Bożego Narodzenia? Czy spędzimy je razem? Czy będziemy się zamartwiać o najbliższych? I ile pustych miejsc trzeba będzie zostawić przy wigilijnym stole?

Lekarze nie mają wątpliwości, że szczepienia to najskuteczniejsza broń, jaką obecnie dysponujemy w starciu z COVID-19.

Zachęcamy do szczepień i do zapoznania się ze spotem promującym, zamieszczonym w poniższym linku: